Kida thotë ‘Ma lujte’ në këngën e re (VIDEO)


Kida ka lansuar projektin e ri muzikor.

Artistja e miliona klikimeve solli me videoklip këngën që titullohet ‘Ma lujte’.

Në klip, Kida duket super atraktive teksa këndon teksin e Yll Limanit dhe BimBimma.

Më poshtë e gjeni të plotë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *