“Alo, nuk jemi në Iran”, Labi e quan të teрruar ѕulmin ndaj Aurona Рelajt (Foto)


Ish-deputeti dhe këngëtari, Labinot Tahiri e ka quajtur të tepruar postrët e vendosur në qytetin e Pejës të Aurona Pelajt, e përfshirë në rrahjen e të moshuarës në shtëpinë e pleqve “Orenda”.

Sipas tij, këto veprime të ndalen në vendin tonë, transmeton Indeksonline. “Pasha besën e Zotit e të Kombit, në mesin e shoqërisë sonë funksionon shitja e vajzave dhe e krimit të organizuar por bash me ataku kaq shumë sikurse këtë vajzë nuk guxon kush me i publiku ato raste.

Ju ndoshta do te me shani me këtë postim, por ta dini se ZOTIT DHE GJYKIMIT PREJ TIJ, nuk do ti ikim kurrë sepse është e dëmshme me ia publiku dikujt ftyren, e fytyrën time shembull të zezë me e mbulua vetëm se unë ndoshta e kam fuqinë. Aloo, nuk jemi në Iran”, ka shkruar Labi në Facebook.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *