Ka fituar gjë llotarinë? Këngëtari shqiptar hedh tufat me para nga helikopteri (video)


Butrint Imeri ka befasuar fansat me veprimin e fundit që ka bërë në rrjete sociale. Ai ka publikuar një video, ku duket në një helikopter dhe me një çantë plot me euro. Këngëtarja shihet duke

hedhur një pjesë të eurove nga dritarja e helikopterit. Krahas videos, ai ka shkruar dhe orën “23:59”. Kjo është ora e publikimit të këngës së tij të re, e cila do të titullohet “Lejla”. Mesa duket kjo është një pjesë e shkëputur nga klipi i këngës.

Megjithatë, na mbetet të presim deri në mesnatë për të parë klipin e ri. “Lejla” vjen pak muaj pas bashkëpunimit që solli me Taynën dhe Mozzik.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *