Pamjet po bëjnë xhiron e rrjeti, Edi Rama ia fut gjumit në mes të tropojanëve (VIDEO)


Edhe pas kthimit nga Gjermania, kryeministri Edi Rama ka vijuar turin e vizitave në Bashkitë e vendit, ku ditën e sotme është ndalur në Tropojë.

Por, gjatë një aktiviteti, teksa ndodhej në mes të qytetarëve, kreut të qeverisë i ka ardhur gjumi, siç duket nga lodhja e tepërt e aktiviteteve ku merr pjesë.

Nga disa pamje që po qarkullojnë në rrjet, Rama shfaqet në krah të Majkos me kokën ulur dhe sytë e mbyllur, ku siç duket ka dashur të marrë një sy gjumë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *