Konfirmohet! Buta dhe Era bëhen bashkë dhe këto janë detajet


Për shumë gjatë, fansat kanë pritur një bashkëpunim mes Butës dhe Era Istrefit.

Erdhi dita e shumëpritur pasi dyshja artistike konfirmuan bashkëpunimin e tyre që është edhe i pari.

“E di që keni pritur për këtë! Le të çmendemi”, shkruan Era një postimin e saj në Instagram.

Kënga do të publikohet të enjten në ora 18:00. /


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *