Arta Nitaj shfaqet provokuese në fustan me dekoltenë e hapur


Arta Nitaj është një prej emrave më të komentuar në showbizz-in shqiptar.

Bukuroshja nga Peja merr vëmendje me secilën paraqitje dhe njëjtë ka ndodhur edhe së fundmi.Arta ka pozuar përpara një pasqyre teksa duket elegante e veshur me një fustan të zi saten i cili ia theksonte dekoltenë e hapur. Për një dukje edhe më glamuroze, Nitaj mbante një palë vathë të rrumbullakët me gurë të bardhë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *