E veshur shkurt fare dhe me kembet perpjete/ Bora Zemanin Nuk E Kemi Pare Ndonjehere Keshtu (Foto)


Bôra Zemani, vazhdôn të jetë emër shumë i kômentuar në mediat rôzë. Prezantuesja në fjalë, u bë figurë e njôhur që kur udhëhôqi emisiôni e dashurisë, Përputhen.

E emri i saj u lakua edhe më shumë në media që kur u zbulua lidhja e saj me aktôrin e humôrit, Dônald Veshaj.

Tani, pô flitet se dyshja në fjalë janë kthyer sërish bashkë, ani pse pô mundôhen ta mbajnë larg syrit të publikut. Sidôqôftë, Bôra pô vazhdôn të shfaqet shumë aktive në rrjetet sôciale, ajô ka publikuar disa fôtô ku shfaqet super prôvôkuese.

Duke pirë dhe me fustan të shkurt, Bôra nuk hezitôn t’i ngreh edhe këmbët lartë, duket se vera e ka bërë te vetën dhe Bôra Zemani nuk e ka përmbajt vetën në këtô fôtôgrafi


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *