Xhensila Myrtezajt I Ndodh E Papritura Në Koncert, E “Gjuajnë” Në Fytyrë Dhe…


Jo vetëm meshkujve. Tashmë është bërë trend që vajzat të hedhin reç petat e tyre drejt këngëtarëve të preferuar teksa ata performojnë në skenë. Mirëpo së fundmi kjo gjë i ka ndodhur një këngëtareje, konkretisht Xhensila Myrtezajt.

Xhensila ka qenë duke performuar, teksa një fanse i ka hedhur reçipetat në një cep të skenës. Këngëtarja i ka marrë dhe i ka kthyer një përgjigje epike.

“Kujt i kanë humbur këto pash Zotin? Kaq shumë u ekzaltuat me këngën e re? Dëgjo, e para nuk janë masa ime,e dyta motër (se sigurisht vajzë do ketë qenë) ke ngatërruar adresë se ke gjithë këto çuna të bukur këtu sonte, mua e gjete të m’i hedhësh?”, është shprehur ajo, teksa i ka vendosur reçipetat sërish aty ku i mori. shiko v1djon më poshtë:

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *