Ndahet zyrtarisht nga Grida Duma? Salianji zbulon me ke e ka zevendesuar bukuroshen e politikes (Video)


Deputeti Ervin Salianji, i njohur ndryshe si “Babalja”, ka folur së fundi për partneren e ëndrrave. I ftuar në emisionin “Më lër të flas”, i vendosur përballë disa zgjedhjeve, Salianji ka zbuluar se partenrja e tij e ëndrrave duhet të jetë brune.

I pyetur se nga do të donte të ishte nga Veriu, Jugu apo Shqipëria e Mesme, deputeti ka thënë se preferon të jetë nga Shqipëria e Mesme.

Ndërsa mes PS dhe PD, Salianji ka treguar se do të donte që partnerja e tij të ishte nga PD.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *