“Kemi qëndruar dy ditë duke numëruar dollarët”, Bes Kallaku zbulon shumën që dasmorët i hodhën atij dhe Mateos Frrokut


Dasma në Korçë ku këngëtari Bes Kallaku dhe Mateos Frroku morën fshesën për të mbledhur lekët u bë lajmi më viral në media gjatë verës.

Epo, të gjithë ishim kurioztë të dinim se sa lekë morën nga kjo dasmë çunat. Ka qenë vetë Besi ai cili mbrëmjen e sotme në emisionin “Zemër Luana”, tregoi se ai dhe Matos Frroku kanë qëndruar dy ditë për të numëruar lekët, pasi dasmorët i kishin hedhur kartmonedha vetëm 1 dollërëshe.

“Unë dhe Mateos Frroku kemi qenë në një dasëm në Korçë dhe ata që kishin ardhur ishin nga Kanadaja dhe amerikanë. Na kanë mbuluar me 1 dollarësha dhe unë me Matosin kemi qëndruar 2 ditë që i kemi numëruar. Ishin diku te 8900 dollarë”, tha Besi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *