Antonela Berisha me imazhet e reja i lë vend imagjinatës


Ish – konkurrentja e ”Për’puthen”, dhe ish- banorja e Big Brother VIP Albania, Antonela Berisha vazhdon të arrijë vëmendje. Duke qenë e ndjekur nga mijëra fansa në Instagram ,ajo po mbanë aktivë me foto sesione të ndryshme.

Duke u shfaqur gjithnjë në formë të mirë dhe joshëse, kështu ka bërë edhe së fundmi. Ajo i la shumë vend imagjinatës duke pozuar me të brendshme të zeza duke i vënë në pah linjat trupore bombastike për të cilat komentohet.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *