Nora Istrefi nuk i tha ‘JO’ rikthimit, Robert Berisha i HABIT të gjithë me përgjigjen e tij: Mos u ktheni me…


Robert Berisha është nga personazhet shqiptare shumë të komentuara, sidomos për jetën e tij private. Para pak ditësh ka qenë ish-bashkëshortja e tij, Nora Istrefi, e cila përmes disa deklaratave nuk e ka mohuar mundësinë e një ribashkimi me Robertin duke bërë bujë.

Këngëtarja shumë e njohur foli për ndarjen nga Roberti, vështirësitë për marrjen e këtij vendimi dhe mundësinë e një ribashkimi. E për këtë si duket Roberti është përgjigjur në emisionin e tij “Robi Plaket Kur Don Vet”, ku bëri thirrje që të mos riktheheni me ish të dashur.

“Veç mos u ktheni me isha” ka thënë ai duke treguar se si është të riktheheni me një ish të dashur. Sipas tij, me u rikthy me ishin i bie si “me shit kerrin dhe me pyet a e ki hala kerrin, kthema”, shtoi ai. A ishte kjo një përgjigje indirikte për deklaratat që dha Nora? Si duket po.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *