Pas fshirjes së këngëve nga çdo platformë, Flori befason sërish


“Me fjalë të vogla”, “Plas”, “Thjesht të du” e “Me sy mbyllur” janë disa prej perlave të Flori Mumajesit. Por, ka disa kohë që ato nuk janë në Youtube.

Lexoni më shumë më poshtë: Vendimi i papritur i Flori Mumajesit vjen me ironi goditëse Flori Mumajesi i është kthyer rrjeteve sociale duke lëshuar deklarata pak të çuditshme, të cilat janë interpretuar si shenjë e një ngarkese emocionale të theksuar.

Lexoni më shumë më poshtë: U shqetësuan për të, Flori i drejtohet fansave!

Mirëpo kjo nuk është e fundit që vjen nga Flori. Ai para disa minutash ka publikuar një video në llogarinë e tij në Instagram duke shpejguar se si një këngë e tij e përgatitur vite më parë ka mbetur akoma në arkivat e tij pa u publikuar.

Ai ndezi kompjuterin e tij të vjetër ku ka të ruajtur po atë këngë dhe sqaron se ka kërkuar ndihmën e mikut të tij DJ Vik Kraja i cili po punonte në rikthimin e këngës.

Në videon që ai ka ndarë, DJ thotë se kënga do të publikohet ‘sonte sa më parë’.

Të gjithë fansat e Florit do të kenë një këngë të re nga artisti. Ndiqni më poshtë videon që ai ka ndarë në Instagram.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *