UPS! Luana rekord me emisionin e ri, Alketa Vejsiu e THUMBON keq: Është mbushur TvKlan me tigra e…


Alketa Vejsiu është një ndër moderatoret më të njohura shqiptare, por siç duket tashmë ka ‘’shënjestruar’’ një tjetër moderatore për ta ironizuar.

Dje gjatë programit të saj ajo ka ironizuar jo vetëm klikimet e emisionit të Luana Vjollcës, por ka ironizuar edhe me emrin e moderatores. “Këtu në Tv Klan kemi tigra, xhirafa, mjellma. Kemi një jetë që punojmë dhe si marrim dot 1 milion klikime”, ka thënë Alketa.E në fakt s’ka faj se as 100 mijë klikime si ka shkuar emisioni i një jave më parë ndaj dhe Alketa e ndjen fort konkurrencën e Luana Vjollcës, e cila po i afrohet 1 milion klikimeve të saj të para në TvKlan.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *