Nuk i kursejnë ngacmimet ndaj njëri-tjetrit! Mozzik i bën DISS Loredanës gjatë koncertit të tij: E bona madam…


Marrëdhënia e tyre ka qenë me të vërtetë një telenovelë, që nga njohja, lidhja, fakti që u bënë prindër, ndarjet e ribashkimet e njëpasnjëshme, por edhe këngët që i kanë dedikuar njëri-tjetrit. Dyshja Mozzik-Loredana janë ndër ish çiftet që vijojnë të bëjnë bujë me veprimet e tyre thumbuese ndaj njëri-tjetrit.

Ata jo rrallë herë ngacmohen në rrjetet sociale apo edhe në koncerte dhe e njëjta gjë ka ndodhur sërish. Së fundmi ka qenë Mozzik, i cili gjatë një koncerti të tij ka zbuluar dy këngë dedikuar Lorit: Madam dhe Lakmitare, siç mund ta shihni në videon më poshtë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *