‘Ai Krenohej Me Ty’/ Ilir Vrenozi, Alketa Vejsiut: Ndihmo Dajën Tënd Që Endet Rrugëve Të Korçës I Bra Ktisur


lir Vrenozi, përmes një postimi në Facebook, ka publikuar foton e dajës së Alketës, i i cili sipas tij, është në gjendje të vështirë dhe i br ktisur ku i kërkon prezantueses që ta ndihmojë. Sipas Ilir Vrenozit, ai endet rrugëve të Korçës, pa shtëpi mbi kokë dhe pa njeri pranë.

ALKETA VEJSIU SI MBESA E KETIJ NJERIU NE FOTO TE LUTEM NDIHMOJE Alketa Vejsiu, e bera kete foto per te te kujtuar qe ke nje njeri te gja kut tend ne Korçe qe po vuan…te lutem me dore ne zemer Une e kam patur dhe e kam mik prej vitesh, zoterine ne foto, dakort qe ai deshtoi ne jete, edhe eshte fillikat tani dhe i br ktisur, foton e bera nga larg per te mos me pare ai, edhe per te mos u dukur kush eshte , por ti e di shume mire ke burre ne moshe te th yer krejt te br ktisur , ke ne Korce…

Te lutem Alketa kujtohu dhe kujdesu per te, , te lutem perpara se te ndihmosh femijet e botes ti besh me shtepi neper spektakle e mire bèn, por ndihmo gj kun tend te lutem ndihmoje, po vu an jashte mase, mua me vjen keq po shume keq , pavaresisht se atij ja beri koka.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *