Noizy dhe Enca me klikime të blera? CEO i Acromax zbulon si qëndron e vërteta


CEO i Acromax dhe Arkiva Shqip, Aldor Nini, ka berë shumë bujë në media pasi zbuloi emrat e artistëve që kanë klikimet e blera ku përmendi Ledri Vulën, Alban Ramosaj dhe Ardit Çunin.

Për herë të parë ai ka zbuluar për moderatoren Ester Bylyku në emisionin ‘Glamour Zone’ nëse Noizy ka klikime të blera, si dhe Enca, e cila dyshohet prej vitesh nga publiku se nuk ka klikime reale.

Aldor Nini u shpreh: Noizy ka klikime reale, Sinan Hoxha dhe Meda gjithashtu. Mund të përmend edhe Encën. Pavarësisht asaj që thuhet në publik, por Enca i ka klikimet reale.’


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *