LAJMI FUNDIT/ “Kërcet” arma në mes të lokalit në Tiranë, detajet e para


Plagosje me armë zjarri në Tiranë

Ngjarja ka ndodhur në një lokal më rrugën Tahsim Shehu

Si pasojë e një konflikti të ccastit mes dy personave në lokal, njëri prej tyre ka qëlluar me armë zjarri duke plagosur personin tjetër.

I plagosuri është transportuar menjëherë në spitalin e Traumës për të marrë ndihmën e nevojshme, ndërkohë nuk dihet as emri i personit të plagosur dhe as i autorit

Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat e policisë që po mbledhin provat për të bërë të mundur zbardhjen e ngjarjes, por dhe për të rënë në gjurmët e autorit


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *