Arjola Demiri shfaqet provokuese nga shtrati


Aktorja e njohur shqiptare, Arjola Demiri merr vazhdimisht vëmendje me postimet që bën në rrjete sociale. Sot Arjola solli për admiruesit e saj një video teksa shihet e shtrirë në shtrat ku dukej mjaft joshëse.

E veshur në një kostum me ngjyrë të zezë, grim të theksuar dhe flokët e lëshuara, Arjola mahnit me paraqitjen provokuese. Ndërsa, nuk munguan as pëlqimet dhe komentet nga ana e fansave dhe miqve të saj sipër videos.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *