“Çmendet” ѕhqiptari, tenton të ѕhtурë me makinë të daѕhurën në Itali раѕ debatit të aѕhpër


Një 21 vjeçar shqiptar është arre stuar nga Policia në Itali, pasi ka tentuar të shtypë me makinë të dashurën e tij.

Ngjarja ka ndodhur në Bolzano,ku i riu pas mosmarrëveshjeje me partneren, ka tentuar që të v rasë atë. Sipas medieve italiane, hetimi nisi pasi e reja u përplas nga një makinë përballë një lokali, ndërsa më vonë u zbulua që drejtuesi i mjetit ishte i riu shqiptar, i cili është larguar nga vendngjarja.

Dyshohet se shqiptari dhe e dashura e tij kanë pasur mosmarrëveshje që mund të kenë çuar atë drejt aktit ekstrem.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *