Gjithmone na i ka fshehur! Alketa Prezanton vajzen bukuroshe te vellait, Qe Dikur U Arre Stua Me Te…


Moderatorja shumë e dashur nga publiku, Alketa Vejsiu është shumë e rezervuar kur bëhet fjalë për jetën e saj private. Ajo mundohet që ta mbajë atë larg vëmendjes së mediave, pavarësisht se jo gjithmonë ia del.

Së fundmi, Alketa ka ndarë në Instastory si rrallëherë një video të një prej familjarëve të saj. Bëhet fjalë për mbesën vetëm disa muajshe, të cilët mesa duket moderatorja e ka pikë të dobët.

Ajo shihet në video teksa e puth dhe i thërret “O shpirt, o motër, o dritë”. Kujtojmë që Victoria është vajza e vëllait të Alketës, ajo është e para që i dha moderatores statusin “hallë”.

Vellai i Alketes para disa kohes u arr stua nga polica ne Lezhe, pasi iu gjeten ne makine sende te ndaluara, por tashme eshte i lire..


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *