“Më mungon në cdo frymëmarrje”, Miriam Cani të prek me Këto Fjalë Dedikuar….


Kjo e shtunë e 12 nëntorit ishte një ditë shumë e trishtë për këngëtaren e njohur shqiptare, Miriam Cani, pasi mamaja e saj e ndjerë e cila nuk jeton më, do të festonte ditëlindjen. Ajo e ka kujtuar të ëmën me një postim shumë prekës në rrjete sociale.

Miriam Cani ka publikuar një foto të së ëmës kur ka qenë shumë e re, teksa krahas fotos ka shkruar edhe disa fjalë teket emocionuese. Ajo tregon se do të kishte dhënë gjithçka që dy fëmijët e saj të kishin ndjerë aromën e saj dhe të shihnin buzëqeshjen e saj.

“Gezuar ditelindjen e bukura ime. Me mungon ne cdo frymemarrje mami. Do kisha dhene glithcka qe Ameli dhe Duami te kishin ndiere nie here aromen tende te embel.

Te shihnin nje here buzeqeshjen me te bukur ne bote. Te ndjenin dashurine tende hyinore” – shkruan këngëtarja në rrjete sociale.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *