Përplasi për vdekje vajzën në oborrin e shtëpisë,shoferi nën efektin e drogës(Pamje)


Drejtuesi i automjetit i cili shkaktoi aksidentin e rëndë në Kombinat ku humbi jetën një 25-vjeçare është arrestuar nga policia.

Uniformat blu bëjnë me dije se 40-vjeçari ka qenë nën efektin e lëndëve narkotike, kur ndodhi aksidenti dhe humbi drejtimin e automjetit.

 

 

“S. Th., 40 vjeç, banues në Tiranë, pasi duke drejtuar automjetin, nën efektin e lëndëve narkotike,

 

 

ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe ka hyrë në oborrin e një banese, në rrugën “Shaban Bardhoshi”, duke aksidentuar shtetasen M. Ç., 25 vjeçe, e cila si pasojë ka ndërruar jetë në spital”-njofton policia.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *