Loredana shpallet “Artistja më e mirë zvicerane” në MTV EMA


Loredana edhe një herë u shpall “Artistja më e mirë zvicerane” në MTV EMA. Kjo është hera e tretë që reperja shumë e famshme rrëmbeu këtë çmim. Ajo ishte e shoqëruar nga miqtë e saj dhe lajmin për fitoren e ka shpërndarë edhe në Instagramin e saj.

Për dukjen e saj u përkujdes Sellma, ndërsa zgjodhi një veshje interesante për pjesëmarrje në spektaklin e udhëhequr nga Rita Ora dhe bashkëshorti i saj Taika Waititi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *