Besi tregon pjesën më “të nxehtë” në trupin e Xhensilës: Më kthen në skifter


Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një ndër çiftet më të dashur nga publiku shqiptar. Ata pëlqehen shumë si në fushat e artit që mbulojnë, ashtu edhe për marrëdhënien e bukur që kanë krijuar.

Dyshja nuk ngurojnë që herë pas here të flasin për njëri-tjetrin në intervista të ndryshme. Së fundmi, Besi është pyetur në “Zemër Luana”, se cila është pjesa më HOT( e nxehtë) e trupit të Xhensilës që e kthen në një skifter dhe ai nuk ka nguruar të përgjigjet.

“Është e gjitha yll, ama sytë i ka…Kur më sheh ashtu, nuk e di”, u shpreh aktori. Kujtojmë që çifti janë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Ajka. Në shumë deklarata të dhëna së fundmi, ata kanë pohuar se duan që shumë shpejt ta shtojnë familjen e tyre me të tjerë fëmijë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *