Martohet çifti i famshëm! Të dy kanë po të njëjtin emër dhe mbiemër


Tani janë dy Taylor Lautners! Aktori dhe Tay Dome janë martuar pas një fejesë një vjeçare.

Dyshja u martuan të premten, më 11 nëntor, pikërisht një vit pas fejesës, sipas fotove të siguruara nga Daily Mail. Ata thanë “Po” para rreth 100 të ftuarve në Epoch Estate Wines në Kaliforni.

Ylli i Abduction më parë konfirmoi se Taylor, i cili është një infermiere, do të merrte mbiemrin e tij pas martesës së tyre, pavarësisht nga konfuzioni i mundshëm.

Ai tha: “E pyeta të pëlqen ky mbiemër? Sepse ne kemi tashmë një emër. Kështu që do të jetë tepër e ndërlikuar. Ne do të jemii njëjti person.”

Pavarësisht kësaj, aktori mezi priti të martohej dhe Lautner pranon se ai është një burrë “shumë me fat”.

Duke folur në fillim të këtij viti, ai tha: “Kur e takova për herë të parë e dija se doja ta njihja më shumë, dhe me të vërtetë mund të shihja një të ardhme me të. Ajo është një grua fantastike dhe jam shumë me fat që ajo më zgjodhi mua.”

Çifti i dashur filloi të takohej në vitin 2018 dhe ata njoftuan fejesën e tyre me botën përmes rrjeteve sociale në 2021. Ylli i Twilight i propozoi Dome në nëntor 2021 pas tre vitesh lidhje. /Prive.al


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *