Si asnjëherë më parë! Marina Vjollca Publikon Foto N,Udoo Pak Ditë Para Ardhjes Në Jetë Të Vajzës Së Saj..(Foto)


Një javë para se të festoj festën e 1 vjetorit të vajzës së saj Marget, Marina Vjollca publikon foton e fundit të shtatzanisë.

Ajo që bie në sy është fakti që moderatorja ka pozuar nu,doo duke qenë se njihet si një nga personazhet që më së shumti, ruhet për imazhin e saj nuk ekspozohet shumë ekstravagante në rrjetet sociale apo në daljet e saj publike.Megjithatë fotoja e fundit të shtatzanisë ka qenë n,udoo

Moderatorja dhe vajza e saj gjatë verës shijuan pushimet e para së bashku. Marina këtë moment të rëndësishëm ka ndarë edhe në rrjetin e saj social Instagram.

Ajo duket së bashku me Marget duke shijuar bregdetin, Marina nuk ka preferuar ta zbulojë vendodhje, ndonëse nga fotot duket si destinacion ekzotik. Edhe këtë herë moderatorja nuk ka preferuar t’ia zbulojë portretin të voglës së saj.“Pushimet e para të mrekullisë sime,”-shkruan krahas fotos Vjollca.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *