Xhensila Myrtezaj bën ndryshimin drastik Në Pamjen E Saj.


Xhensila Myrtezaj ka marrë vëmendjen e të gjithëve me fotot e fundit në rrjete sociale.

Ajo ka bërë një ndryshim të madh në pamje për këngën e saj të re që pritet të vijë së shpejti në bashkëpunim me reperin Kidda.

Këngëtarja është shfaqur me flokë të gjatë dhe kaçurrela. Ajo ka marrë shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit për stilin e veçantë.

Ju duket gjë si Xhensila kjo? Këngëtarja bën ndryshimin “Unë jam your missy. Së shpejti”, ka shkruar Xhensila krahas fotove.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *