Si asnjëherë më parë/ Olsi Tregon Gjëra Që Nuk I Ka Thënë Më Parë Për Të Dashurën


Olsi Bylyku u vendos në siklet nga Belinda Dragoti. Ajo i drejtoi pyetje pikante në “Zemër Luana”.

“Fjala që të ndez kur Egli ta përshpërit në vesh?”, ishte pyetja për Olsin. Olsin e kemi parë shumë herë si një djalë të lirshëm, pa komplekse, plot humor.Por mesa duket kjo pyetje e kapi në befasi. Edhe pse i sikletosur ai e dha përgjigjen duke thënë fjalën më të cilën më së shumti partnerja e tij e cila është:

“Më kthe Kimi katin”. Ndryshe, Olsi dhe Egli jane nje nga ciftet me te dashura te show biz-it shqiptar.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *