E la muziken per burrin? Ledina Çelo “llastohet” nga bashkëshorti, i bën dhuratë “bishën” luksoze (VIDEO)


Këngëtarja Ledina Çelo është larguar prej vitesh nga ekrani dhe nga Shqipëria. Por këngëtarja nga mban të informuar për jetën e saj nëpërmjet postimeve të shpeshta në rrjetet sociale.

Aktualisht Ledina merret me bizneset e bashkëshortit në Gjermani dhe ky i fundit duket se ja shpërblen më së miri.

Në një postim së fundmi në Instagram ajo ka treguar se është surprizuar nga bashkëhsorti i cili i ka dhuruar makinë Porsche e cila kushton rreth 150 mijë dollarë.

Në video Ledina shfaqet duke parë e lumtur makinën e saj dhe gati për të bërë xhiron e parë.

“Një surprizë nga bashkëshorti. Hajde t’më kapësh mua tani”, shkruan këngëtarja. Ta gëzojë Ledina këtë super dhuratë!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *