Pas 44 ditësh martesë ndahet çifti i famshëm turk!


Mert Aydın, i cili kishte një mosmarrëveshje me Merve Bolugur, mori masa dhe filloi procedurat e divorcit.

Martesa e Merve Bolugur dhe muzikantit Mert Aydın, të cilët u martuan më 2 tetor, zgjati vetëm 44 ditë. Mert Aydın udhëzoi avokatin e saj që të niste procedurat e divorcit.

“Nuk ia dolëm dot, faleminderit. Kjo është jeta.. Gëzuar Mert gjithashtu, faleminderit për ditët tona të mira…”, shkroi aktorja. Kjo ishte martesa e dytë e aktores pas ndarjes me këngëtarin Murat Dalkılıç, me të cilin u martua në vitin 2015.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *