Beatrix do ju lë pa gjumë sonte, me keto foto super provokuese!


Beatrix Ramosaj, është njëra nga personazhet më të dashura për publikun. Ajo u virale në rrjetet sociale që kur mori pjesë në emisionin Big Brother Albania. Lidhja e saj me aktorin Donald Veshaj e bëri atë njërën nga vajzat më të komentuara, madje ajo kishte edhe një periudhë të rëndë emocionale.

Tani, duket se ajo e ka kaluar ato momente dhe po i shijon në maksimum daljet e saj me shoqëri. Këngëtarja sot ka publikuar disa foto ku shfaqet super provokuese.

Duket pozuar pranë liqenit artificial në Tiranë, Beatrix shfaqet super Ajo nuk heziton ta ekspozojë trupin e saj në top formë.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *