FOTO +18/ Enca pozon ashtu siç e ka bërë nëna dhe i “vë flakën” rrjetit


Këngëtarja Enca Haxhia është një nga personazhet më të komentuar të showbizit shqiptar. Prej kohësh ajo është zhvendosur në Dubai, teksa gjithmonë nuk i ka ndalur postimet provokuese në rrjetet sociale, teksa i është bashkuar dhe rrjetit social +18 me pagesë “Only Fans”.

Së fundmi ajo ka postuar disa foto ku shfaqet mjaft sensuale duke u larë në det. Enca ka hequr pjesën e sipërme të bikinit dhe i ka vendosur duart në gjoks.

“Me kostumin tim të lindjes, ende festoj muajin e ditëlindjes” shkruan Enca krahas fotos që ka marrë mijëra pëlqime dhe komente pozitive.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *