“Më keni zili e di” thotë Ronela pas takimit me yllin e telenovelave


Së fundmi, Ronela ka qenë e ftuar në një mbrëmje të organizuar nga revista “GQ España” dhe në mesin e shumë yjeve ishte edhe aktori i famshëm i telenovelave – William Levy.

Aktori kubano-amerikan u bë i njohur edhe për publikun shqiptar me transmetimin e shumë telenovela dhe vazhdon të mbetet një nga figurat më simpatike të ekranit.

Këngëtarja shqiptare ka ndarë një video në Instastory nga momenti ku Ëilliam takon disa fansa. “Vajzat do të më kenë zili tani e di”, ka shkruar Ronela.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *