Me ikjen e Ori Nebijajt, kush përflitet se do e prezantojë ‘Për’puthen’?


Një sondazh në faqen e Instagramit të programit “Shqipëria Live” na ka lënë të mendojmë se një nga këta emra do të jetë prezantuesja e radhës në “Për’Puthen”.

Në sondazh, me pyetjen “Votoni të preferuarën tuaj si moderatore të “Për’Puthen” – alternativat janë: 1. Bora Zemani 2. Nevina Shtylla 3. Elita Rudi 4. Elona Duro

Nëse këto do të ishin edhe emrat potencialë për të prezantuar “Për’Puthen”, Bora Zemani do të eleminohej për shkak të angazhimeve të saj me “Dancing with the Stars”, Elita Rudi nuk është më një opsion për shkak të angazhimit të saj të ri në “Big Brother VIP Kosova”. Mbeten:

Nevina Shtylla – e cila, edhe pse ka angazhime në “E Diell”, ka qenë dikur prezantuese e “Për’Puthen”, prandaj një rikthim s’do ishte çudi. Elona Duro – Elona ka qenë jo pak herë opinioniste në “Për’Puthen” dhe prezantimi i programit mund t’i besohet edhe asaj.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *