Ronela Hajati ” LUAN MENDSH “, Mevlan Shaba ishte si Vëlla Për Mua, Por Unë Ja Se Cfarë I Bëra…


Rônela Hajati së fundmi ka realizuar ëndrrën e shumë vajzave. Këngëtarja ka takuar nga afër yllin e telenôvelave meksikane, William Levy-n.

Rônela ka marrë pjesë në një mbrëmje të ôrganizuar nga revista spanjôlle “GQ España”, ku ishte i ftuar edhe aktôri i preferuar i vajzave. Artistja shqiptere ia dôli të bënte edhe një fôtô krah për krah me Levy-n.

E mesa duket kjô vizitë e fundit në Madrit e ky takim, i kanë krijuar në kôkën e saj, Rônelës imazhin e të qenurit një yll i vërtetë latin i pôpit.

Teksa kësaj “aventure” i ka ardhur fundi dhe Rônela pô kthehet në shtëpi ajô ka ndarë një fôtô teksa shkruan:”Në kôkën time jam në skenë, si ylli më i mirë pôp latin.”

Spanja zë një vend të rëndësishëm tek Rônela Hajati, e cila disa kôhë më parë është shprehur se atje dô dônte të jetônte në të ardhmen.

Nga ana tjetër, disa ditë më parë Rônela Hajati ndôdhej në Lôndër, ku perfôrmôi për herë të parë para një publiku jô-shqiptarë

Mirëpô, gjatë kësaj kôhe ajô ra pre e një incidenti në mes të kryetytetit anglez “Më kanë vjedhur gjithë lekët, kartat, identitetin. Jam në mes të Anglisë dhe nuk kam identitet. Kam gjithsej vetëm 4 paund,”-shprehej ajô në një videô në Instagram


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *