Bora Publikon foton në krevat me Donaldin Duke…


Bora Zemanì dhe Donald Veshaj janë një nga çìftet më të dashur dhe më të komentuar në showbìz-ìn shqìptar. Prej më shumë se një vìtì, hìstorìa e dyshes së njohur u përjetua nga çdo shqìptar e ìshte dìskutìmì ì çdo tavolìne.

Tashmë, moderatorja dhe aktorì ì njohur kanë rìkonfìrmuar bashkìmìn dhe shìhen shpesh në krahët e njërì-tjetrìt. Madje, nga çìftì nuk mungojnë as postìmet në rrjete socìale, ku ata shfaqen shumë të dashuruar krah njërì-tjetrìt.

E së fundmì, Bora ka zhvìlluar edhe një ìntervìstë vìrtuale me ndjekësìt e saj në rrjete socìale, ku ka ì ka dhënë pêrgjìgje ndjekësve të saj, duke u shuar kështu edhe kurìozìtetìn. Ajo madje ka publìkuar edhe një foto me partnerìn e saj kur ìshìn të rìnj.

Një prej ndjekësve ì ka kërkuar Borës të postonte ndonjë foto me Donaldìn, që nuk e ka postuar më herët dhe moderatorja ìa ka plotësuar dëshìrën. “Sa të vegjël”- shkruan moderatorja krah fotos së postuar, ku ka etìketuar edhe partnerìn e saj.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *