Nevina Shtylla shfaqet me barkun e rrumbullakosur dhe i habiti të gjithë (Pamje)


Nevina Shtylla i ka befasuar të gjithë me videon e fundit të postuar në Instastory. Moderatorja shumë e dashur për publikun është shfaqur me barkun e rrumbullakosur dhe të gjithë kanë menduar se ajo është shtatzënë.

Nevina Shtylla shfaqet me barkun e rrumbullakosur dhe i habiti të “Nënë me shumë fëmijë”, ka shkruar moderatorja bashkangjitur me një emoji duke qeshur.

Nevina Shtylla shfaqet me barkun e rrumbullakosur dhe i habiti të Kujtojmë që Nevina është në një lidhje dashurie me një jurist, me emrin Arbër.

Por në fakt Nevina thjesht ka provuar një fustan për gra shtatzënë dhe një prej këtyre momenteve e ka ndarë me ndjekësit. Nevina Shtylla shfaqet me barkun e rrumbullakosur dhe i habiti të


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *