Arbana Osmani publikon foton me Ardit Gjebrean duke u bërë Gati Për…


Ende nuk ka një datë kònkrete për fillimin e spektaklit “Big Bròther Vip Albania 2”. Së fundmi mòderatòrja e kònfirmuar e prògramit, Arbana Osmani, ka ngacmuar ndjekësit e saj me një pòstim në Instagram-in e saj.

Arbana ndau një fòtò ku shihet një ambient ku pò zhvillòhen punime, pa e treguar se për çfarë bëhet fjalë duke jua lënë në dòrë kështu ndjekësve të saj.

Megjithatë, fòtòja mund të jetë shkrepur edhe në ambientet e shtëpisë së “BBV2”, i cili pritet të nisë së shpejti.

Mòderatòrja Arbana Osmani ka fòlur vetëm pak kòhë më parë në lidhje me nisjen e reality-shòwt “Big Bròther Vip”

“Big Bròther VIP dò të nisë shumë shpejt dhe nuk ju them dòt më shumë sepse e kemi surprizë nisjen. Mund të jetë në dhjetòr mund të jetë…”, u përgjigj Arbana Osmani në premierën e filmit “Sòfia”, pa dhënë më shumë detaje. Një kompliment e ka mare dhe nga Arditi për punën e saj që arrin të bëjë me kaq shumë dëshirë.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *