Alvisa Qarri shprehet e zhgënjyer: Mevlan Shaba nuk eshtë i njëjti Person Si Më Parë, Ja Si Duket Tani …


Sòt në “Ftesë në 5” me Bieta Sulòn ishte e ftuar Alvisa Qarri, e cila ndau më shumë detaje nga periudha e pauzës larg intervistave në media.

Ish-kònkurrentja e “Përputhen” pòhòi se gjithçka ndòdhi e ka bërë njeri më të fòrtë, pòr njëkòhësisht ka humbur besimin tek djemtë.

“Jam zhgënjyer shumë. Në këtë periudhë “të dua” mund t’i them vetëm babit”, tha ajò. E pyetur nga Bieta, Alvisa tha se nuk mendòn se ka qenë ndònjëherë e dashuruar verbërisht, ndryshe nuk dò të lejònte të përfundònte.

Sa i përket djemve që s’ i ka aspak qejf, ajò përmendi ata të cilët flasin për veten dhe mburren gjithë kòhën. “S’ kam nevòjë për asgjë, i kam të gjitha vetë”, u shpreh Qarri.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *