Qindra mijera euro! Arjola Demiri nxjerr pamjet nga shtëpia që iu dhurua në “BBV” (FOTO LAJM)


Aktorja Arjola Demiri u surprizua nga “Big Brother VIP” kur ishte pjesë e spektaklit, ku i realizuan ëndrrën e saj duke i dhuruar një shtëpi. Kurioziteti per të mësuar nëse aktorja e ka marrë shtëpine ka qenë i madh dhe siç ka treguar edhe vetë ajo është ndjerë e bezdisur nga pyetjet e shumta për shtëpinë.

Edhe së fundmi kur ka bërë një bisedë me ndjekësit e saj në Instagram një ndër pyetjet më të shpeshta ka qenë pikërisht rreth shtëpisë. Prandaj aktorja ka zbuluar jo vetëm detaje por edhe foto të shtëpisë e cila ndodhet në një nga zonat më të shtrenjta të Tiranës.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *