“Me ato me mori më qafë”, Arbana e thotë për herë të parë, çfarë e marrosi tek Eduarti (FOTO)


Moderatorja Arbana Osmani vazhdon dhe na surprizon me detaje nga jeta e saj personale. Në një “Ask me a question” në Instagram, ajo ka zbuluar se çfarë e ka bërë të dashurohet pas regjisorit Eduart Grishaj.

Një ndjekës e pyet: “Edi, faseta emax i ka dhëmbët dhe ku i ka bërë?”. Arbana është përgjigjur se dhëmbët i ka të tijat dhe se më ato e mori më qafë. “Jo mër, të vetat i ka dreqi, me ato dhëmbë na mori më qafë”, shkruan moderatorja.

Kujtojmë se Arbana dhe Edi janë prej vitesh në një lidhje. Ata kanë dy fëmijë bashkë, Diellin dhe Zoin. Arbana gjithashtu ka dhe një fëmijë, Jonin, me ish-bashkëshortin e saj. “Me ato me mori më qafë”, Arbana e thotë për herë të parë, çfarë e marrosi tek Eduarti (FOTO)


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *