“Hajde tupan kalle”, Arta Nitaj shkëlqen edhe në vallëzim dasmash / VIDEO


Aktorja dhe modelja shqiptare, Arta Nitaj, na ka befasuar me paraqitjen e saj këtë verë në një dasmë shqiptare.

Nitaj është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh ndanë imazhe të ndryshme nga përditshmëria.
Së fundi ajo ka treguar se ka qenë e pranishme në një dasmë.

E sigurisht se gjithë vëmendjen modelja e merr me paraqitjen e saj spektakulare. Por, në Tik tok është rikthyer një video ku Nitaj shihet duke vallëzuar me tupana në këtë dasmë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *