Ndarje për pasaportë? Armonda flet, bën deklaratën e papritur (VIDEO)


Një prej çifteve më të komentuara të rrjetit, Flamuri dhe Armonda së fundmi ishin në fokus për ndarjen. Pas disa javëve nga momenti kur ky detaj u bë publik, një foto e ripostuar bashkë la të nënkuptohej se janë ribashkuar. Por mesa duket, gjërat nuk qenkan ashtu si mendohej.

Në një intervistë ekskluzive për Prive, Armonda ka dhënë versionin e saj të historisë. Mes tjerash ajo ka sqaruar pjesën e ‘ndarjes pasi Flamuri mori pasaportën zvicerane’. Të gjitha detajet e krizës së një prej çifteve më të pëlqyera të rrjetit, i gjeni të plota në vijim. /Prive.al

Shiko videon:

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *