(Foto) E mbuluar vetëm me peshqirë, Bora Zemani çudit me pamjet që poston


Bora Zemani, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë. Prezantuesja në fjalë, u bë figurë e njohur që kur udhëhoqi emisioni e dashurisë, Përputhen.

E emri i saj u lakua edhe më shumë në media. Që kur u zbulua lidhja e saj me aktorin e humorit, Donald Veshaj, Bora vazhdon te jete tejet e perfolur ne mediat roze.

Tani, dyshja nuk po ndahen nga njëri-tjetri, madje ata shfaqen se bashku edhe në vendin e punës. Bora sot ka publikuar një foto ku shfaqet duke e trajtuar fytyrën me krenari të ndryshme. Në këtë imazh Bota shfaqet natyrale dhe po shkëlqen në pamje.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *