Do jetë pjesë e ‘Big Brother Vip’/ Ish-missi shqiptar shfaqet 12 vite pasi i dashuri i nxori videon me pullë të kuqe


Pas gjithë zhurmës ne rrjet, “BBV Kosova” ka bere me ne fund te ditur zyrtarisht se programi do te startoje ne datën 5 dhjetor.

Qe kur u konfirmua se ky program do te startoje edhe ne Kosove për here te pare, te
publiku u shtua kurioziteti se cilët prej personazheve do te marrin pjese.

Pak dite me pare, burime për “Telegrafi” bene te ditur se reperi Getinjo dhe këngëtari Art Abazi do ti bashkohen programit te “BBV Kosova”, por u desh reagimi i tyre qe te hidhnin
poshtë keto lajme.

Mirëpo, se fundmi një tjetër personazh po përflitet se do te behet banore e shtëpisë se
“BBV Kosova” Behet fjale për ish miss-in e Kosovës, Xhuli Nuran, e cila qe pas skandalit te videos me
p ulle te kuqe qe i beri ish partneri, ka qëndruar larg zhurmës se mediave.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *