Bora Zemani harron Donaldin , Kapet Mat Duke U Puthur Me.. Dalin Pamjet


Bora Zemani është figura me e përfolur i momentit , pas lidhjes disa vjeçare me aktorin Donald Veshaj. Ndarja e tyre është perfolor shumë koheve të fundit edhe para se Donaldi te futet ne BB VIP ALBANIA.

Por gjerat ndryshuan shume kur Bora erdhi ta takonte shoqen e sajë Semin ne Big brother , dhe ate nate pranoji qe te takoje edhe Donaldin. Te shokuar mbetem te gjithe pasi nje puthje shume e perfolur ndodhi ate natë!

Disa javë me vonë Donaldi fillojë nje lidhje te re me kengetaren Beatrix Ramosaj dhe u perfol shumë pse tradhetojë Boren. Nje video qe po qarkullon në rrjetin social shihet ku Bora Zemani është duke u puthur me ish Banorin e Big brother Graciano Tagani, kjo foto shton dyshimet se Donaldi kishte ditur dicka qe u nda nga Bora.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *