Melisa thumbim të hapur për Andin: Veç Që Ai S’e Deshi Këtë Mbretëreshë, Po Bëhem…


Megjithëse kanë kaluar disa muaj që nga ndarja e saj me Andin, Melisës si duket nuk i ka dalë ende inati. Të paktën nëse i refereohemi deklaratave në rrjetet sociale të ish-çiftit, u vu re se ndarja e tyre nuk kishte qenë aspak paqësore.

Kështu, ndërsa kanë provokuar shpesh me foto që ngrenë dyshime se në jetët e tyre ka partner të rinj, duket se thumbimet për njëri-tjetrin nuk kanë të ndalur.

Në një vide të postuar orët e fundit, ish-konkurrentja e Përputhet shfaqet me kurorë në kokë dhe shkruan:
“Veç që ai s’e deshti ktë mbretëreshë, po bëhem perandor që ai s’mund ta arrijë kurrë.”

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *