“Fjeta me të ne krevat”, prej kohesh e larguar nga Tv, ja çka ndodhur me Albana Osmanin


Moderatorja Albana Osmani ka disa kohë që është shkëputur nga ekrani. Por mesa duket ajo është duke projetin e saj më të ri, i cili nuk ka lidhje me televizionin.

Dy orë më parë, Albana ka publikuar një video në Instagram, ku shfaqet duke mbajtur në dorë librin e saj të parë, që do të vijë në gjuhën shqipe dhe në anglisht.

Moderatorja ka treguar se libri do të jetë i zhanrit shkencë dhe fantazi dhe ngjarjet janë zhvilluar në vitin 2117. Sakaq, Albana ka pohuar entuziaste se nga gëzimi i madh ka fjetur me të te koka e krevatit, duke paralajmëruar se libri do të publikohet në muajt e parë të vjeshtës. “MEZI PO PRESSSSSS Do të jetë në dy gjuhë, shqip dhe anglisht edhe në version te digitalizuar .

Nje histori e jashtezakonshme mes nje grupi te rinjsh dhe Inteligjences Artificiale ne nje kohe ku mbi toke ka kaluar viti 2117. Nje best seller valle?!”, shkruan moderatorja krah videos.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *