Ganimete Musliu pajton Remzie Osmanin dhe Mihrije Brahën (Video)


Javë më parë, këngëtarja e njohur, Shkurte Fejza, ka martuar djalin e saj të vetëm, Arbrin. Të ftuar ishin edhe shumë fytyra të njohura publike, njëherit miq të këngëtares. E pas deklaratës virale të Remzie Osmanit dhënë për emisionin “Mirage”, se nuk e ftoi në fejesën e djalit, Mihrije Braha, bashkë i bëri dasma e djalit të Shkurte Fejzës, shkruan pemajetes.com.

Artistet shqiptare Remzie Osmani dhe Mihrije Braha, janë komentuar mjaft shumë në media gjatë kësaj periudhë. Këtë vëmendje këngëtaret e morën pas deklaratave të tyre lidhur me mos ftesën e Remzies në fejesën e djalit të Mihrijes. Ndërsa këngëtaret së fundmi i komentoi edhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Ganimete Musliu. Ajo ndër tjerash tha se i ka pajtuar artistet. Për ta parë deklaratën e saj ndiqeni videon:


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *